Aktualnie przeglądane category

Międzyszkolny Konkurs Biolchem

Lista osób zakwalifikowanych do II etapu konkursu BIOLCHEM

 

Zapraszamy do zapoznania się z listami uczestników zakwalifikowanych do II etapu XI Międzyszkolnego Konkursu Chemiczno – Biologicznego „BIOLCHEM”

W pierwszym etapie XI edycji  Konkursu Biologiczno – Chemicznego BIOLCHEM w roku szkolnym 2017/2018 wzięło udział 149 uczniów z klas V-VI oraz 125 uczniów klas VII oraz oddziałów gimnazjalnych.

 

W II etapie konkursu biorą udział uczniowie klas V-VI, którzy otrzymali od 44,5 pkt w etapie szkolnym (tj. od 78% maksymalnej ilości punktów do zdobycia)

lista uczestników II etapu konkursu dla uczniów klas V-VI –pobierz

 

W II etapie konkursu biorą udział uczniowie klas VII oraz oddziałów gimnazjalnych, którzy otrzymali od 33 pkt w etapie szkolnym (tj. od 63% maksymalnej ilości punktów do zdobycia)

 

lista uczestników II etapu konkursu dla uczniów klas VII oraz oddziałów gimnazjalnych – pobierz 

 

Wszystkim uczestnikom  konkursu i ich opiekunom gratulujemy osiągnięcia  wysokich wyników.

 II etap konkursu odbędzie się 16 maj 2018r o godzinie 10.00.

Czas trwania eliminacji 60 minut, miejscem przeprowadzenia etapu rejonowego jest Szkoła Podstawowa w Rabie Wyżnej (dawny budynek gimnazjum)

Zapraszamy!

 

Klucze odpowiedzi BIOLCHEM

 

W dniu 06.04.2018 r odbył się etap szkolny XI edycji Międzyszkolnego  Konkursu Chemiczno – Biologicznego „BIOLCHEM”. Zgodnie z wcześniejszą informacją poniżej umieszczone są klucze odpowiedzi do testów konkursowych.

 

Klucz odpowiedzi klasy V-VI – pobierz

Klucz odpowiedzi klasy VII oraz odziały gimnazjalne – pobierz

 

Do 13 kwietnia 2018 r Przewodniczący Szkolnej Komisji Konkursowej przesyła do Komisji wyniki etapu szkolnego w formie elektronicznej i papierowej, po uprzednim udostępnieniu uczniom do wglądu kart ocen i prac. Protokoły w formie elektronicznej prosimy przesłać na adres e-mailowy: gimraba.konkurs@o2.pl

Bardzo prosimy o przesłanie wraz z protokołem konkursu prac uczniów, którzy zdobyli minimum 40% z maksymalnej ilości punktów.

 

Pobierz protokol-biolchem V-VI

Pobierz protokol-biolchem VII i odziały gimnazjalne

Do 17 kwietnia 2018 r Komisja dokonuje analizy protokołów i nadesłanych prac z etapu I, przeprowadza kwalifikację do etapu rejonowego konkursu i ogłasza listę jego uczestników na stronie internetowej www.gim1.rabawyzna.pl

XI EDYCJA KONKURSU BIOLCHEM „LICZNE OBLICZA ZIEMI”

Do XI edycji Międzyszkolnego Konkursu Biologiczno – Chemicznego  „BIOLCHEM”, którego temat przewodni w roku szkolnym 2017/2018 to „Liczne oblicza ziemi” zgłosiły sie poniżej wymienione szkoły:

Kategoria:  KLASY VII I ODDZIAŁY GIMNAZJALNE klasy II – III

  1. Szkoła Podstawowa nr 3 w Lipnicy Małej
  2. Szkoła Podstawowa nr 2 w Podwilku
  3. Szkoła Podstawowa nr 1 w Podwilku
  4. Szkoła Podstawowa nr 1 w Rabce Zdroju
  5. Szkoła Podstawowa w Szaflarach
  6. Szkoła Podstawowa w Chyżnem
  7. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Orkana w Rabce Zdrój
  8. Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi królowej w Rabie Wyżnej
  9. Technikum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Św. Stanisława Biskupa i Męczennika Stare Bystre
  10. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Harkabuzie
  11. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Jana Bosko w Skawie ze Szkołą Filialną w Skawie – oddziały gimnazjalne
  12. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefiny i Emila Mików Lipnica Wielka
  13. Szkoła Podstawowa nr 1 w Spytkowicach
  14. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Brata Alberta w Skawie
  15. Szkoła Podstawowa w Czarnym Dunajcu
  16. Szkoła Podstawowa nr 1 w Jabłonce
  17. Szkoła Podstawowa im. Marii i Lecha Kaczyńskich w Podsarniu
  18. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rokicinach Podhalańskich
  19. Szkoła Podstawowa im. Władysława Orkana w Sieniawie
  20. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Tenczynie
  21. Szkoła Podstawowa im. Mariusza Zaruskiego w Bielance
  22. Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939r w Jordanowie

Kategoria:  PRZYRODA klasy V- VI  

  1. Szkoła Podstawowa nr 3 w Lipnicy Małej
  2. Szkoła Podstawowa w Szaflarach
  3. Szkoła Podstawowa w Chyżnem
  4. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Orkana w Rabce Zdrój
  5. Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi królowej w Rabie Wyżnej
  6. publiczna Szkoła podstawowa nr 1 Stowarzyszenia Przyjaciół szkół Katolickich im. Św. Andrzeja Boboli Stare Bystre
  7. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Harkabuzie
  8. Szkoła Podstawowa nr 1 w Lipnicy Małej
  9. Szkoła Podstawowa nr 4 im. dr Emila Kowalczyka w Lipnicy Wielkiej
  10. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Rabce- Zdrój
  11. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefiny i Emila Mików Lipnica Wielka
  12. Szkoła Podstawowa nr 1 w Spytkowicach
  13. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Brata Alberta w Skawie
  14. Szkoła Podstawowa w Czarnym Dunajcu
  15. Szkoła Podstawowa nr 1 w Jabłonce
  16. Szkoła Podstawowa im. Marii i Lecha Kaczyńskich w Podsarniu
  17. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rokicinach Podhalańskich
  18. Szkoła Podstawowa im. Władysława Orkana w Sieniawie
  19. Szkoła Podstawowa im. Mariusza Zaruskiego w Bielance
  20. Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939r w Jordanowie

XI edycja Międzyszkolnego Konkursu Chemiczno – Biologicznego

Zapraszamy  do udziału w XI edycji Międzyszkolnego Konkursu Chemiczno – Biologicznego

BIOLCHEM”
dla uczniów szkół podstawowych klas V – VII oraz oddziałów gimnazjalnych
w roku szkolnym 2017/2018

temat przewodni:  „LICZNE OBLICZA ZIEMI”

 

I etap konkursu – 6 kwiecień 2018r.
II etap konkursu –16 maj 2018r.

Zgłoszenie do konkursu do 26 marca 2018r.

regulamin 2017-2018
karta zgłoszenia

Zapraszamy

Wyniki drugiego etapu X Międzyszkolnego Konkursu Chemiczno – Biologicznego BIOLCHEM

W dniu 17 maja 2017r w naszej szkole odbył się II etap X Międzyszkolnego Konkursu Chemiczno –  Biologicznego BIOLCHEM dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. W tym roku szkolnym tematem przewodnim był „Wodny szlak”.
Jury w składzie:

Przewodniczący komisji:   mgr Wojciech Gług – nauczyciel chemii

Członkowie  komisji:

mgr Małgorzata Ślaga – nauczyciel geografii, przyrody

mgr inż. Dorota Knap – nauczyciel chemii

mgr Wioletta Antosiewicz-Gacek – nauczyciel biologii

mgr Bernarda Szewczyk – nauczyciel biologii, przyrody

dokonało oceny prac uczniów gimnazjów i szkół podstawowych zakwalifikowanych do drugiego etapu konkursu.

Wyniki pracy uczniów zostały zestawione w załączonych tabelach.

Wyniki uczniów Szkół Podstawowych

Wyniki uczniów gimnazjum

Wszystkim uczniom i ich opiekunom gratulujemy osiągniętych wyników i zapraszamy na finalizację konkursu, która odbędzie się   9 czerwca 2017 roku o godzinie 10.00 w Gimnazjum nr 1 im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Rabie Wyżnej. Wgląd do prac 26 maja 2017 roku w godzinach 9.00-10.00 oraz w dniu finalizacji konkursu w budynku gimnazjum.

Organizatorzy konkursu:

mgr Wioletta Antosiewicz-Gacek
mgr Bernarda Szewczyk
mgr inż. Dorota Knap

Lista osób zakwalifikowanych do II etapu konkursu BIOLCHEM

Zapraszamy do zapoznania się z listami uczestników zakwalifikowanych do II etapu X Międzyszkolnego Konkursu Chemiczno – Biologicznego „BIOLCHEM”, którego w tym roku szkolnym tematem przewodnim jest „Wodny szlak”

 

W pierwszym etapie X edycji  Konkursu Biologiczno – Chemicznego BIOLCHEM w roku szkolnym 2016/2017 wzięło udział 106 uczniów z 13 szkół podstawowych oraz 98 uczniów z 12 gimnazjum.

 

W II etapie konkursu biorą udział uczniowie szkół podstawowych, którzy otrzymali od 34,5pkt do 46,5 pkt w etapie szkolnym (tj. od 70% maksymalnej ilości punktów do zdobycia)

 

lista uczestników II etapu konkursu dla szkół podstawowychpobierz listę

 

W II etapie konkursu biorą udział uczniowie gimnazjów, którzy otrzymali od 27,5pkt do 35,0 pkt w etapie szkolnym (tj. od 65% maksymalnej ilości punktów do zdobycia)

 

lista uczestników II etapu konkursu dla gimnazjówpobierz listę

 

Wszystkim uczestnikom  konkursu i ich opiekunom gratulujemy osiągnięcia  wysokich wyników.

 

Etap II konkursu odbędzie się 18 maja 2017r o godzinie 10.00 w budynku Gimnazjum nr 1 w Rabie Wyżnej. 

 

Zapraszamy!

X edycja Międzyszkolnego Konkursu Chemiczno – Biologicznego „BIOLCHEM”

Do X edycji Międzyszkolnego Konkursu Chemiczno – Biologicznego „BIOLCHEM” w roku szkolnym 2016/2017 zgłosiło się 13 szkół podstawowych i 11 gimnazjów.
GIMNAZJUM

  1. Gimnazjum- Tenczyn
  2. Gimnazjum- Jabłonka
  3. Zespół Szkół- Ponice
  4. Gimnazjum nr 3- Klikuszowa
  5. Gimnazjum nr 1- Rabka Zdrój
  6. Zespół Szkół- Lipnica Mała
  7. Zespół Szkół- Chyżne
  8. Publiczna Szkoła Podstawowa Publiczne Gimnazjum- Stare Bystre
  9. Zespół Szkół- Szaflary
  10. Gimnazjum-Jordanów
  11. Gimnazjum nr 1- Raba Wyżna

SZKOŁY PODSTAWOWE

  1. Szkoła Podstawowa- Sieniawa
  2. Szkoła Podstawowa- Rokiciny Pdh.
  3. Szkoła Podstawowa nr 3- Lipnica Mała
  4. Szkoła Podstawowa- Podsarnie
  5. Szkołą Podstawowa nr 4- Lipnica Wielka
  6. Zespół Szkół- Szaflary
  7. Szkoła Podstawowa- Harkabuz
  8. Szkoła Podstawowa-Raba Wyżna
  9. Szkoła Podstawowa –Bielanka
  10. Zespół Szkół- Chyżne
  11. Zespół Szkół –Szkoła Podstawowa nr 1 – Jabłonka
  12. Szkoła Podstawowa nr 3- Rabka Zdrój
  13. Publiczna Szkoła Podstawowa Publiczne Gimnazjum- Stare Bystre

X edycja Międzyszkolnego Konkursu Chemiczno – Biologicznego

Zapraszamy nauczycieli chemii, biologii i przyrody do udziału
w X edycji Międzyszkolnego Konkursu Chemiczno – Biologicznego

BIOLCHEM”
dla gimnazjalistów klas I – III
i uczniów szkół podstawowych klas V – VI
w roku szkolnym 2016/2017

temat przewodni:  „WODNY SZLAK”

 

I etap konkursu – 29 marca 2017r.
II etap konkursu –18 maj 2017r.

Zgłoszenie do konkursu do 13 marca 2017r.

regulamin
karta_zgłoszenia

Zapraszamy

Wyniki drugiego etapu IX Międzyszkolnego Konkursu Chemiczno – Biologicznego BIOLCHEM

WP_20160504_11_58_39_Pro

W dniu 4 maja 2016r w naszej szkole odbył się II etap IX Międzyszkolnego Konkursu Chemiczno – Biologicznego BIOLCHEM dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.
Jury dokonało oceny prac uczniów gimnazjów i szkół podstawowych zakwalifikowanych do drugiego etapu konkursu.

Protokoły z wynikami zostały zestawione w załączonych tabelach.

WYNIKI UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

WYNIKI UCZNIÓW GIMNAZJÓW

Wszystkim uczniom i ich opiekunom gratulujemy osiągniętych wyników i zapraszamy na finalizację konkursu, która odbędzie się 6 maja 2016 roku o godzinie 11.00 w Gimnazjum nr 1 im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Rabie Wyżnej.

Wgląd do prac 5 maja 2016 roku w godzinach 9.00-10.00 oraz w dniu finalizacji konkursu w budynku gimnazjum.

Organizatorzy konkursu:
mgr inż. Dorota Knap
mgr Bernarda Szewczyk
mgr Wioletta Antosiewicz-Gacek