Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali!

Subskrybuj RSS

Możesz także zasubskrybować każdy z tych elementów dla tylko jednego tematu. Służą do tego odpowiednie linki na stronach tematów.

BRD - etap powiatowy 2011

Print Dodany 2011-03-21 09:03:12 przez Piotr Urbaniak

Etap powiatowy BRD powiatu nowotarskiego odbędzie się w Rabie Wyżnej:

18.04.2011r. - poniedziałek - godz.9.00 - szkoły podstawowe

19.04.2011r.- wtorek - godz.9.00 - gimnazja

Nieprzekraczalny termin nadsyłania zgłoszeń drużyn do turnieju - 8.04.2011roku

Adres e mail - urbaniak.piotr.pl@gmail.com

Wszystkie otrzymane zgłoszenia mailowe zostana potwierdzone i drużyny wpisane do listy startowej turnieju.

Uczestnicy Turnieju muszą posiadać i przedstawić do wglądu:
- kartę rowerową,
- legitymację szkolną
- pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych na udział w Turnieju
- zaświadczenie lekarskie lub oświadczenie rodziców (opiekunów) o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w Turnieju.

BRD 2011 - regulamin

Print Dodany 2011-03-18 08:17:54 przez Piotr Urbaniak

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych  - http://www.pzm.pl/userfiles/2011-pliki/brd/regulaminy/OTBwRD.doc

Etap wojewódzki BRD Skawina - 7 maja 2010r.

Print Dodany 2010-05-10 08:42:12 przez Piotr Urbaniak

 

Etap wojewódzki BRD Skawina - 7 maja 2010r.

Zobacz foto -

Podsumowanie etapu powiatowego BRD 2010

Print Dodany 2010-05-05 13:12:20 przez Piotr Urbaniak

Podsumowanie etapu powiatowego BRD 2010 - zobacz foto -

Wyniki Powiatowych Eliminacji Turnieju BRD

Print Dodany 2010-04-19 21:19:02 przez Piotr Urbaniak

Oto wyniki dla szkół podstawowych:

Klasyfikacja drużynowa:

  1. SP Raba Wyżna

  2. SP Maruszyna Dolna

  3. SP Spytkowice nr 2

Klasyfikacja indywidualna:

  1. Dawid Kurpiel SP Raba Wyżna

  2. Wojciech Pałasz (o wyniku zdecydował wynik z testu) SP Raba Wyżna

  3. Sebastian Kaczor SP Raba Wyżna

Pełna lista wyników -

TEST I KLUCZ  ODPOWIEDZI SZKOŁY PODSTAWOWE -

Fotogaleria  -

Klasyfikacja drużynowa:

  1. Gimnazjum nr 1 Raba Wyżna

  2. Gimnazjum  Maruszyna Dolna

  3. Gimnazjum Jabłonka

Klasyfikacja indywidualna:

  1. Łukasz Kasiniak -  Gimnazjum nr 1   Raba Wyżna

  2. Artur Bachula -  Gimnazjum nr 1 Raba Wyżna

  3. Michał Mazepa - Gimnazjum Maruszyna Dolna i Mariusz Strzelczyk Gimnazjum Spytkowice

Pełna lista wyników -

TEST I KLUCZ  ODPOWIEDZI GIMNAZJUM -

Fotogaleria cz. I -

Fotogaleria cz.II  -

GRATULUJEMY!!!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10