Zakończenie działalności Szkolnego Gimnazjalnego Koła SK PCK

Z ostatnim gimnazjalnym dzwonkiem działalność swą zakończył też Szkolny Klub PCK. Przez długi czas pod wodzą opiekunów wolontariusze wspierali swoją obecnością różne uroczystości i wydarzenia związane ze Szkołą dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Rabce-Zdroju.

W poniedziałkowe popołudnie 10 czerwca odbyła się szalona zabawa z zespołem Kawałek Świata. Wszyscy dobrze się bawili do wieczora. Oprócz pożegnania absolwentów Szkoły Św. Tereski, jako wolontariusze byłego Gimnazjum im. Ojca Św. w Rabie Wyżnej otrzymaliśmy podziękowania za całoroczne zaangażowanie w działalność szkoły.

Ale to już było..  i nie wróci więcej.. tymi słowami chcemy serdecznie podziękować Wam, uczniowie za te wspólne lata gimnazjalnego wolontariatu.

Opiekunowie SK PCK

Więcej zdjęć z ostatniej zabawy w galerii w rozwinięciu. Miłego oglądania 🙂