XVII Spartakiada Integracyjna w Rabce-Zdroju

Groźne chmury nie były nam straszne w tegorocznej edycji Spartakiady Integracyjnej Dzieci i Młodzieży zorganizowanej dnia 28.05.2019r. na stadionie miejskim w Rabce-Zdroju. Tak jak i w roku ubiegłym nasi wolontariusze wzięli udział w zabawie, pomagając zaprzyjaźnionej, sportowej drużynie podopiecznych ze Szkoły Św. Tereski. Dla nas było to szczególne wydarzenie, gdyż po raz ostatni były z nami uczennice z klasy III byłego gimnazjum w Rabie Wyżnej, dzielnie wspomagane przez koleżanki z młodszych klas szkoły podstawowej. Po oficjalnym przywitaniu uczestników i odśpiewaniu hymnu każdy udał się do swojej konkurencji. Rywalizacja była niezwykle zacięta, a radość uczestników – ogromna. Zresztą zobaczcie sami.

Więcej zdjęć w rozwinięciu..