Lista osób zakwalifikowanych do II etapu BIOLCHEM

Zapraszamy do zapoznania się z listami uczestników zakwalifikowanych do II etapu XII Międzyszkolnego Konkursu Chemiczno – Biologicznego „BIOLCHEM”

W pierwszym etapie XII edycji  Konkursu Biologiczno – Chemicznego BIOLCHEM w roku szkolnym 2018/2019 wzięło udział 155 uczniów z klas IV-VI oraz 135 uczniów klas VII-VIII oraz oddziałów gimnazjalnych.

W II etapie konkursu biorą udział uczniowie klas IV-VI, którzy otrzymali od 51,5 pkt w etapie szkolnym (tj. od 70,5% maksymalnej ilości punktów do zdobycia)

lista uczestników II etapu konkursu dla uczniów klas IV-VI –lista IV-VI

W II etapie konkursu biorą udział uczniowie klas VII_VIII oraz oddziałów gimnazjalnych, którzy otrzymali od 35 pkt w etapie szkolnym (tj. od 64,8% maksymalnej ilości punktów do zdobycia)

lista uczestników II etapu konkursu dla uczniów klas VII-VIII oraz oddziałów gimnazjalnych –lista VII-VIII oddziały gimnazjalne

Wszystkim uczestnikom  konkursu i ich opiekunom gratulujemy osiągnięcia  wysokich wyników.

II etap konkursu odbędzie się 8 maja 2019r. o godzinie 10.00.

Czas trwania eliminacji 60 minut, miejscem przeprowadzenia etapu rejonowego jest Szkoła Podstawowa w Rabie Wyżnej (dawny budynek gimnazjum)

Zapraszamy!