XV Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji Karola Wojtyły i Jana Pawła II

26 marca 2019 r. w naszej szkole odbył się XV Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji Karola Wojtyły i Jana Pawła II. W konkursie wzięło udział 6 uczennic z klas III oddziałów gimnazjalnych. Komisja w składzie: mgr K. Wójciak i mgr M. Dziwisz- Wojciechowska przy ocenie występów brała pod uwagę prawidłową interpretację tekstu, naturalność wypowiedzi, poprawność dykcji oraz ogólny wyraz artystyczny.


Laureaci:
I miejsce: Klaudia Cisek kl. III c
II miejsce: Natasza Margańska kl. III d
III miejsce: Julia Bochnak kl. IIId

Podczas konkursu uczennice miały okazję wsłuchać się w słowa poezji Świętego Jana Pawła, zaprezentować własną interpretację tej trudnej twórczości oraz otrzymały informację zwrotną na temat swojej recytacji. Dwie najlepsze recytatorki będą reprezentowały naszą szkołę podczas XVI Międzyszkolnego Powiatowego Konkursu Utworów Jana Pawła II w Krościenku nad Dunajcem.