XII edycja Międzyszkolnego Konkursu BIOLCHEM „Świat przez pryzmat biologii i chemii”

Do XII edycji Międzyszkolnego Konkursu Biologiczno – Chemicznego  „BIOLCHEM”, którego temat przewodni w roku szkolnym 2018/2019 to „ŚWIAT PRZEZ PRYZMAT BIOLOGII I CHEMII” zgłosiły się poniżej wymienione szkoły:

Kategoria:  PRZYRODA klasy IV- VI

  1. Szkoła Podstawowa im. ks. prof. Józefa Tischnera w Ratułowie
  2. Szkoła Podstawowa Nr 2 Józefiny i Emila Mików Lipnica Wielka
  3. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Orkana w Rabce Zdroju
  4. Szkoła Podstawowa im. Marii i Lecha Kaczyńskich w Podsarniu
  5. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Jabłonce
  6. Szkoła Podstawowa im. Kardynała Karola Wojtyły w Zaskalu
  7. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rokicinach Podhalańskich
  8. Szkoła Podstawowa w Czarnym Dunajcu
  9. Szkoła Podstawowa nr 1 w Spytkowicach
  10. Szkoła Podstawowa nr 3 im. w. Brata Alberta w Skawie
  11. Szkoła Podstawowa im. Mariusza Zaruskiego w Bielance
  12. Szkoła Podstawowa nr 1 w Lipnicy Małej
  13. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich nr 1 im. Św. Andrzeja Boboli w Starem Bystrem
  14. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Św. Jana Pawła II SPSK w Starem Bystrem
  15. Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Ludźmierzu
  16. Szkoła Podstawowa im. Antoniny Zachary Wnękowej w Ponicach
  17. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Harkabuzie
  18. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Podszklu
  19. Szkoła Podstawowa im. Władysława Orkana w Sieniawie
  20. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Rabce-Zdroju
  21. Szkoła Podstawowa nr 3 w Lipnicy Małej
  22. Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Rabie Wyżnej

Kategoria: klasy VII – VIII i klasy III oddziałów gimnazjalnych

  1. Szkoła Podstawowa im. ks. prof. Józefa Tischnera w Ratułowie
  2. Szkoła Podstawowa Nr 2 Józefiny i Emila Mików Lipnica Wielka
  3. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Orkana w Rabce Zdroju
  4. Szkoła Podstawowa im. Marii i Lecha Kaczyńskich w Podsarniu
  5. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Jabłonce
  6. Szkoła Podstawowa im. Kardynała Karola Wojtyły w Zaskalu
  7. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rokicinach Podhalańskich
  8. Szkoła Podstawowa w Czarnym Dunajcu
  9. Szkoła Podstawowa nr 1 w Spytkowicach
  10. Szkoła Podstawowa nr 3 im. w. Brata Alberta w Skawie
  11. Szkoła Podstawowa im. Mariusza Zaruskiego w Bielance
  12. Szkoła Podstawowa nr 1 w Lipnicy Małej
  13. Szkoła Podstawowa nr 2 w Zubrzycy Górnej
  14. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich nr 1 im. Św. Andrzeja Boboli w Starem Bystrem
  15. Szkoła Podstawowa im. Antoniny Zachary Wnękowej w Ponicach
  16. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Harkabuzie
  17. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Podszklu
  18. Szkoła Podstawowa im. Władysława Orkana w Sieniawie
  19. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Rabce-Zdroju
  20. Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Ludźmierzu
  21. Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Sczechowicza w Orawce
  22. Szkoła Podstawowa nr 1 im. w. Jadwigi Królowej w Podwilku
  23. Szkoła Podstawowa nr 2 w Podwilku
  24. Szkołę Podstawową Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Zubrzycy Górnej
  25. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Tenczynie
  26. Szkoła Podstawowa nr 1 w Rabce-Zdrój
  27. Szkoła Podstawowa nr 3 w Lipnicy Małej
  28. Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Rabie Wyżnej