Piernikowa pomoc dla Gabrysi

W grudniu na naszych szkolnych korytarzach, podobnie jak w roku ubiegłym, odbyła się koleżeńska akcja zatytułowana „Piernikowa Pomoc dla Gabrysi”. Jej celem było zebranie funduszy na leczenie 7-letniej dziewczynki, która już kilka lat zmaga się z chorobą nowotworową. Przeprowadzenie akcji było możliwe dzięki zaangażowaniu wielu osób. Nasi uczniowie i ich rodzice byli wykonawcami pachnących pierniczków, a wolontariusze SK PCK sprawnie przeprowadzali kwesty. Ogromne wsparcie i wielkie serce okazali  Rodzice podczas grudniowej wywiadówki, nauczyciele, pracownicy Banku Spółdzielczego w Rabie Wyżnej oraz Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Rabie Wyżnej i oddziałów gimnazjalnych. Wszystkim serdecznie dziękujemy :):):)

Więcej zdjęć w galerii w rozwinięciu 🙂