Zakończenie wolontariackiej działalności SK PCK 2017/2018

Tegoroczna działalność Szkolnego Koła PCK dobiegła końca. Wolontariusze udzielali się bardzo aktywnie w ramach współpracy z Fundacją im. A.Worwy z Nowego Targu oraz ze Szkołą dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących z Rabki-Zdroju. Działalność ta została doceniona. Otrzymaliśmy podziękowania po zakończeniu akcji „Pola Nadziei” oraz ze strony opiekunów  rabczańskiej szkoły za zaangażowanie i każdorazowy odzew na propozycje udziału w różnorodnych imprezach.

My ze swej strony serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wspierali nas w naszej działalności – Pani Dyrektor, Nauczycielom, Rodzicom, Uczniom, pracownikom Urzędu Gminy i Banku Spółdzielczego w Rabie Wyżnej oraz Opiekunom naszego Szkolnego Koła. To Wy wpajacie nam wiedzę i uczycie wrażliwości na potrzeby innych. Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony rok i życzymy udanego wakacyjnego wypoczynku. Do zobaczenia w kolejnym roku szkolnym 🙂

Wolontariusze SK PCK