Sportowe wyzwania podopiecznych Szkoły dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących oraz wolontariuszy SK PCK

W czwartek 24 maja na stadionie miejskim w Rabce – Zdroju odbył się finał XVI Spartakiady Integracyjnej Dzieci i Młodzieży. Wolontariusze SK PCK pomagali zaprzyjaźnionej, sportowej drużynie ze Specjalnego Ośrodka dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Rabce – Zdroju. W barwnym korowodzie przy dźwiękach Orkiestry Dętej wkroczyli na stadion i wzięli udział w uroczystym rozpoczęciu tego sportowego wydarzenia. Finał spartakiady rozpoczął się od sztafety ognia, która powędrowała aż pod znicz olimpijski. Po oficjalnym przywitaniu uczestników i odśpiewaniu hymnu każdy udał się do swojej konkurencji. Rywalizacja była niezwykle zacięta – a radość ogromna ze zdobytych medali. Zresztą zobaczcie sami.

Więcej zdjęć w galerii w rozwinięciu, na stronie internetowej Rabki – Zdroju i Specjalnego Ośrodka dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących.