XI EDYCJA KONKURSU BIOLCHEM „LICZNE OBLICZA ZIEMI”

Do XI edycji Międzyszkolnego Konkursu Biologiczno – Chemicznego  „BIOLCHEM”, którego temat przewodni w roku szkolnym 2017/2018 to „Liczne oblicza ziemi” zgłosiły sie poniżej wymienione szkoły:

Kategoria:  KLASY VII I ODDZIAŁY GIMNAZJALNE klasy II – III

  1. Szkoła Podstawowa nr 3 w Lipnicy Małej
  2. Szkoła Podstawowa nr 2 w Podwilku
  3. Szkoła Podstawowa nr 1 w Podwilku
  4. Szkoła Podstawowa nr 1 w Rabce Zdroju
  5. Szkoła Podstawowa w Szaflarach
  6. Szkoła Podstawowa w Chyżnem
  7. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Orkana w Rabce Zdrój
  8. Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi królowej w Rabie Wyżnej
  9. Technikum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Św. Stanisława Biskupa i Męczennika Stare Bystre
  10. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Harkabuzie
  11. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Jana Bosko w Skawie ze Szkołą Filialną w Skawie – oddziały gimnazjalne
  12. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefiny i Emila Mików Lipnica Wielka
  13. Szkoła Podstawowa nr 1 w Spytkowicach
  14. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Brata Alberta w Skawie
  15. Szkoła Podstawowa w Czarnym Dunajcu
  16. Szkoła Podstawowa nr 1 w Jabłonce
  17. Szkoła Podstawowa im. Marii i Lecha Kaczyńskich w Podsarniu
  18. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rokicinach Podhalańskich
  19. Szkoła Podstawowa im. Władysława Orkana w Sieniawie
  20. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Tenczynie
  21. Szkoła Podstawowa im. Mariusza Zaruskiego w Bielance
  22. Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939r w Jordanowie

Kategoria:  PRZYRODA klasy V- VI  

  1. Szkoła Podstawowa nr 3 w Lipnicy Małej
  2. Szkoła Podstawowa w Szaflarach
  3. Szkoła Podstawowa w Chyżnem
  4. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Orkana w Rabce Zdrój
  5. Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi królowej w Rabie Wyżnej
  6. publiczna Szkoła podstawowa nr 1 Stowarzyszenia Przyjaciół szkół Katolickich im. Św. Andrzeja Boboli Stare Bystre
  7. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Harkabuzie
  8. Szkoła Podstawowa nr 1 w Lipnicy Małej
  9. Szkoła Podstawowa nr 4 im. dr Emila Kowalczyka w Lipnicy Wielkiej
  10. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Rabce- Zdrój
  11. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefiny i Emila Mików Lipnica Wielka
  12. Szkoła Podstawowa nr 1 w Spytkowicach
  13. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Brata Alberta w Skawie
  14. Szkoła Podstawowa w Czarnym Dunajcu
  15. Szkoła Podstawowa nr 1 w Jabłonce
  16. Szkoła Podstawowa im. Marii i Lecha Kaczyńskich w Podsarniu
  17. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rokicinach Podhalańskich
  18. Szkoła Podstawowa im. Władysława Orkana w Sieniawie
  19. Szkoła Podstawowa im. Mariusza Zaruskiego w Bielance
  20. Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939r w Jordanowie