Lista osób zakwalifikowanych do II etapu konkursu BIOLCHEM

Zapraszamy do zapoznania się z listami uczestników zakwalifikowanych do II etapu XI Międzyszkolnego Konkursu Chemiczno – Biologicznego „BIOLCHEM”

W pierwszym etapie XI edycji  Konkursu Biologiczno – Chemicznego BIOLCHEM w roku szkolnym 2017/2018 wzięło udział 149 uczniów z klas V-VI oraz 125 uczniów klas VII oraz oddziałów gimnazjalnych.

W II etapie konkursu biorą udział uczniowie klas V-VI, którzy otrzymali od 44,5 pkt w etapie szkolnym (tj. od 78% maksymalnej ilości punktów do zdobycia)

lista uczestników II etapu konkursu dla uczniów klas V-VI –pobierz

W II etapie konkursu biorą udział uczniowie klas VII oraz oddziałów gimnazjalnych, którzy otrzymali od 33 pkt w etapie szkolnym (tj. od 63% maksymalnej ilości punktów do zdobycia)

lista uczestników II etapu konkursu dla uczniów klas VII oraz oddziałów gimnazjalnych – pobierz

Wszystkim uczestnikom  konkursu i ich opiekunom gratulujemy osiągnięcia  wysokich wyników.

II etap konkursu odbędzie się 16 maj 2018r o godzinie 10.00.

Czas trwania eliminacji 60 minut, miejscem przeprowadzenia etapu rejonowego jest Szkoła Podstawowa w Rabie Wyżnej (dawny budynek gimnazjum)

Zapraszamy!