Zawody ośrodka Rabka-Zdrój – piłka ręczna

W poniedziałek 26 marca dziewczęta, a we wtorek 27 marca chłopcy z naszej szkoły rywalizowali w rozgrywkach piłki ręcznej ośrodka Rabka-Zdrój rozgrywanych w miejscowości Jabłonka. Stawką był awans na zawody powiatowe. Zarówno nasze szczypiornistki jaki i szczypiorniści mieli do pokonania trzy drużyny – zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”. Ostatecznie zarówno dziewczęta jak i chłopcy zajęli trzecie miejsca. Oznacza to niestety zakończenie rywalizacji dla naszych zawodników, gdyż premiowane awansem na kolejny szczebel rozgrywek są zawsze tylko dwa miejsca. Mimo nie do końca satysfakcjonujących wyników dziękujemy naszym zawodnikom za udział w zawodach,  licząc na sukcesy w kolejnych latach 🙂

Wyniki dziewczęta:

  1. Zubrzyca Górna
  2. Jabłonka
  3. Raba Wyżna
  4. Chabówka

Skład dziewczęta: Kornelia Wójciak, Maria Chowaniec, Estera Możdżeń, Sandra Siepak, Izabela Skupień, Klaudia Cisek, Sabina Kadłubek, Alicja Kadłubek, Roksana Danowska, Oliwia Klimas

Wyniki chłopcy:

  1. Jabłonka
  2. Zubrzyca Górna
  3. Raba Wyżna
  4. Chabówka

Skład chłopcy: Sebastian Miśkowiec, Jakub Karkoszka, Paweł Żaczek, Paweł Możdżeń, Piotr Stasiak, Dominik Stasiak, Krystian Siarka, Daniel Śmiech, Patryk Miętus, Jakub Filas