GODZINY PRACY PEDAGOGA I PSYCHOLOGA SZKOLNEGO

Drodzy Uczniowie!

Na pomoc pedagoga  oraz psychologa szkolnego możemy liczyć, gdy:

Mamy jakiś problem i nie wiemy jak go rozwiązać.
Potrzebujemy wsparcia a nie mamy z kim porozmawiać o swoich troskach i problemach.
Mamy trudności w nauce i nie potrafimy ich przezwyciężyć.
Czujemy się źle w szkole, klasie, grupie rówieśniczej i nie wiemy jak to zmienić
Mamy problemy osobiste, rodzinne, znajdujemy się w trudnej sytuacji materialnej.

Mamy konflikty z rówieśnikami, nauczycielami, osobami dorosłymi i nie wiemy jak je rozwiązać.
Ktoś narusza Nasze prawa, stosuje wobec Nas przemoc fizyczną, psychiczną, emocjonalną.
Mamy poczucie, ze nasze prawa nie są przestrzegane.
Mamy trudności w podjęciu decyzji o wyborze szkoły ponadgimnazjalnej i/lub zawodu.
Chcielibyśmy się rozwijać, pracować nad własnym rozwojem a nie wiemy jak?
Mamy ciekawe pomysły, którymi chcemy się podzielić.

Jako pedagog i psycholog szkolny służymy pomocą w każdej sytuacji problemowej.

Drodzy Rodzice !
Mogą Państwo oczekiwać pomocy od pedagoga oraz psychologa szkolnego min. gdy:

• dziecko ma trudności w nauce, zachowaniu, nie czuje się dobrze w grupie rówieśniczej, ma problemy w kontaktach z rówieśnikami, itp.
  • chcecie uzyskać informacje o dalszej drodze edukacyjno-zawodowej dla swojego dziecka;
  • zauważyliście, że dziecko zaczęło się dziwnie zachowywać bez większej przyczyny;
  • podejrzewacie, że dziecko ma kontakt z używkami;

Służymy pomocą w rozwiązaniu każdej sytuacji problemowej, dotyczącej wychowywania Waszych dzieci.

pedagog szkolny mgr Teresa Rapacz oraz psycholog szkolny mgr Anna Myrda

godz