63 Młodzieżowy Zlot Turystyczny im. Elfrydy i Czesława Trybowskich.

Dnia 23 września o godzinie 8.15 dwudziestu śmiałków z panem Michałem Talagą i panią Bernardą Szewczyk pojechało do Nowego Targu, gdzie z Kowańca ruszyli zielonym szlakiem w stronę Turbacza. Po paru ciężkich podejściach za drzewami zaczęło pojawiać się schronisko PTTK im. Władysława Orkana na Turbaczu. Na miejscu wszyscy posilili się i pełni energii ruszyli w dalszą drogę. Teraz było już tylko z górki. Po drodze wstąpili do schroniska PTTK na Starych Wierchach im. E. i Cz Trybowskich a o 19.30 zawitali w schronisku PTTK na Maciejowej gdzie mieli mieć nocleg. Wszyscy zmęczeni położyli się spać. Rano po zjedzeniu śniadania opuścili schronisko i ruszyli w stronę Rdzawki. Po drodze minęli Ponice, a tuż po południu zawitali w szkole podstawowej w Rdzawce, gdzie odbyło się zakończenie 63 Młodzieżowego Zlotu turystycznego im. Elfrydy i Czesława Trybowskich. Na mecie były konkursy: w rzucie butem górskim, rozkładaniu namiotu, pakowaniu plecaka i wiedzy o Beskidach. Nasi uczniowie zajęli I miejsce w konkursach „Bezpieczne góry” . Serdecznie im Gratulujemy!