Międzyklasowy Konkurs na Najciekawszy FILM NIEMY rozstrzygnięty !

Przez wiele tygodni na zajęciach artystycznych uczniowie klas II i III pod opieką p. Marioli Chowaniec wytrwale pracowali nad scenorysem, scenografią, kostiumami, itp.  Zadaniem każdej z klas było stworzenie własnego filmu niemego, tytułem którego było dowolne polskie przysłowie.
Z przyjemnością informujemy, że konkurs został rozstrzygnięty 🙂

Jury w składzie: p. Elżbieta Chojdys, p. Piotr Urbaniak oraz p. Mariola Chowaniec po obejrzeniu wszystkich filmów i obradach postanowili przyznać następujące nagrody:

I miejsce – klasa II C

II miejsce – klasa II E
III miejsce – ex aequo – klasa III B i klasa III E

Ze względu na zaangażowanie i aktywne uczestnictwo w konkursie wszystkich zespołów klasowych Jury przyznało także wyróżnienia dla klas: II A, II B, II D, III A, III C oraz III D.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz  DZIĘKUJEMY wszystkim tym, którzy służyli radą i pomocą podczas prac związanych z powstawaniem filmów zarówno na terenie szkoły, jak i poza jej obrębem 🙂