Konkurs „Hymn ŚDM w Krakowie”

W grudniu zostanie zorganizowany konkurs, w którym uczniowie będą musieli przedstawić wykonanie Hymnu Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w dwóch wersjach.

Pierwsza wersja:

• śpiewana przez całą klasę w języku polskim. Można posłużyć się podkładem muzycznym, jednak bez słów.

Druga wersja:

• -śpiewana w wybranym języku obcym. Śpiew może być wykonany całą klasą. Mogą jednak pojawić się również partie solowe – jednak refren zawsze musi być zaśpiewany przez cała klasę. W tej wersji można zaaranżować własny podkład muzyczny, choreografię i charakteryzację. Liczymy na kreatywność uczniów. Wszelkie elementy muszą jednak odpowiadać charakterowi wykonywanego utworu.
  • różne wersje językowe można znaleźć na stronie: www.parafiarabawyzna.pl

Powołana komisja oceni wykonanie pod względem zaangażowania, estetyki wykonania oraz sposobu wykonania i pomysłowości.

Nagrodą jest wyjazd całej klasy do Parku Rozrywki „Energylandia” w Zatorze na wiosnę 2016 roku.

Organizatorzy – Katecheci Gimnazjum

The alt text for this image is the same as the title. In most cases, that means that the alt attribute has been automatically provided from the image file name.