Imieniny Patrona na turystycznym szlaku.

W dniu 4 listopada 2014r uczniowie klas IB i IC wraz z wychowawcami oraz  p. Wiolettą Antosiewicz – Gacek wzięli udział w VII spotkaniu uczniów ze szkół noszących imię Jana Pawła II w Dolinie Chochołowskiej. Tematem przewodnim tegorocznego spotkania było: „Jan Paweł II – świętymi bądźcie!” czyli imieniny Patrona na turystycznym szlaku w Dolinie Chochołowskiej.

PB040029

Wyruszając na ulubiony przez Karola Wojtyłę tatrzański szlak, wraz z innymi uczniami i nauczycielami z Rodziny Szkół im. Jana Pawła II oddaliśmy hołd Ojcu Świętemu. W czasie mszy świętej, dziękowaliśmy za możliwość kolejnego spotkania w tak malowniczym miejscu w tak licznym gronie, (zebrało się nas około 1020 osób z 30 szkół połączonych imieniem Patrona) oraz modliliśmy się o pomyślność dla szkół biorących udział w spotkaniu. Po nabożeństwie, wypiliśmy ciepłą herbatę i poczęstowaliśmy się ciastem upieczonym przez rodziców uczniów. Po smacznej biesiadzie wyruszyliśmy w drogę powrotną. Jesienna pogoda nam dopisała a piękne górskie krajobrazy, którymi swego czasu zachwycał się nasz Patron zrekompensowały trudy wędrówki i chociaż bardzo mocno wiał halny a niektórzy narzekali na ból nóg, to jednak wszyscy wróciliśmy zadowoleni z tej wyprawy, której sponsorem była Rada Rodziców. Dziękujemy.