Aktualnie przeglądane

Listopad 2014

Familiada 2014

FAMILIADA 2014Stowarzyszenie Oświatowe ECHO Świetlica „Emaus” ,GOK w Rabie Wyżnej dzieci i młodzież zapraszają na XIV FAMILIADĘ Świetlicy „Emaus”w dniu 30 listopada 2014r. o godz.15.00 do Domu Parafialnego w Rabie Wyżnej.

Jesienne malowanie na szkle

17 listopada grupa „Barka” po raz kolejny odwiedziła Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Rabie Wyżnej. Zabraliśmy ze sobą panią Teresę Rusnak, która poprowadziła warsztaty malowania na szkle. Pacjenci jak zawsze ciepło nas przyjęli i cieszyli się z naszej wizyty. Bardzo chętnie pomagaliśmy pensjonariuszom w przygotowaniu jesiennych dzieł sztuki. Obrazy powstawały za pomocą farb, pędzla lub własnych dłoni. Na koniec zrobiliśmy wystawę wszystkich prac, którą wspólnie podziwialiśmy.

Weronika, Gabrysia, Patrycja

Szkolny etap Konkursu Wiedzy o AIDS

17.11.2014 w naszej szkole został przeprowadzony szkolny etap Konkursu Wiedzy o AIDS. Do konkursu przystąpiło 26 uczniów.

Wyniindekski:
I – Monika Zahora
II – Weronika Rapacz
III – Patrycja Papierz
wyróżnienia: Mariola Możdżeń, Patrycja Kadłubek, Natalia Augustyn

.

Monika, Weronika oraz Patrycja będą reprezentować naszą szkołę w konkursie powiatowym, który odbędzie się
1grudnia 2014 roku w Nowym Targu.

Gratulujemy i trzymamy kciuki!

04.11.2014r. – Półfinały Wojewódzkie w Halowej Piłce Nożnej

W hali sportowej przy Szkole Podstawowej Nr 6 w Nowym Targu został rozegrany półfinał wojewódzki dziewcząt w Halowej Piłce Nożnej. Świetnie zaprezentowały się dziewczęta z naszego gimnazjum, wygrywając z drużyną Zawoi i Trzemeśni i uzyskując awans do finału wojewódzkiego, który zostanie rozegrany w Tarnowie. Nasza reprezentacja: Magdalena Górka, Izabela Górka, Małgorzata Pyka, Weronika Sączek, Agnieszka Sączek, Sylwia Łaś, Magdalena Feczko, Patrycja Żaczek, Dorota Tokarczyk i opiekun Michał Talaga. Tytułem Najlepszej Zawodniczki Turnieju wyróżniono Magdalenę Górkę!
Gratulujemy zawodniczkom i trzymamy kciuki !!!

Zobacz foto:

Artykuły na Podhale24 – http://podhale24.pl/sport/artykul/32850/Placz_i_radosc_.html

http://podhale24.pl/sport/artykul/32768/Lzy_radosci_i_rozpaczy.html

Imieniny Patrona na turystycznym szlaku.

W dniu 4 listopada 2014r uczniowie klas IB i IC wraz z wychowawcami oraz  p. Wiolettą Antosiewicz – Gacek wzięli udział w VII spotkaniu uczniów ze szkół noszących imię Jana Pawła II w Dolinie Chochołowskiej. Tematem przewodnim tegorocznego spotkania było: „Jan Paweł II – świętymi bądźcie!” czyli imieniny Patrona na turystycznym szlaku w Dolinie Chochołowskiej. Zobacz więcej