Jesienny spacer.

Członkowie Szkolnego Koła PCK po raz kolejny spotkali się z uczniami Szkoły dla Dzieci Niewidomych i Niedowidzących w Rabce – Zdrój.

Integracja z rówieśnikami polega na uczestniczeniu w zabawach, spacerach, zajęciach plastycznych, wspólnie spędzają wolny czas po lekcjach. W tym roku szkolnym po raz pierwszy i na pewno nie ostatni (zostaliśmy już zaproszeni na wspólną Zabawę Andrzejkową) odwiedzili podopiecznych Sióstr.Tym razem udali się na wspólny spacer do lasu: Na Banię – Grzebień, w poszukiwaniu darów jesieni. Kolorowe liście, jarzębina, kasztany wypełniły wiklinowy kosz po brzegi. Rozmowom nie było końca… Popołudnie spędzone w gronie przyjaciół zakończyło się wspólnym podwieczorkiem i oglądaniem najpiękniejszych okazów jesieni.